Här hittar du oss som arbetar på FMF Assistans. Du är varmt välkommen att höra av dig med frågor.

Kontakta vår växel för att hitta rätt: 019-609 04 20

ÖREBRO

FMF Assistans
Adolfsbergsvägen 4
702 27 Örebro
Växel: 019-609 04 20
info@fmfassistans.se
Reception / administration
Sofia Ingstam
Tel: 073-653 18 44
sofia.ingstam@fmfassistans.se
VD
Benjamin Isasson
Tel: 076-175 30 10
benjamin.isasson@fmfassistans.se
Verksamhetschef
Kristina Wetterstrand
Tel: 072-300 37 76
kristina.wetterstrand@fmfassistans.se
Utbildning- och utvecklingsansvarig
Anna Windh
Tel: 073-734 33 91
anna.windh@fmfassistans.se
Marknad- och kundansvarig
Annika Florin
Tel: 076-175 30 11
annika.florin@fmfassistans.se
Chefsjurist
Robin Käcko
Tel: 070-963 36 24
robin.kacko@fmfassistans.se
Jurist
Rebecka Millås
Tel: 072-242 95 34
rebecka.millas@fmfassistans.se
Jurist
Arthur Johansson
Tel: 073-653 41 08
arthur.johansson@fmfassistans.se
Jurist
Elin Nordeman
Tel: 073-656 76 92
elin.nordeman@fmfassistans.se
Administratör / Kundansvarig
Sofie Larsson
Tel: 073-933 10 52
sofie.larsson@fmfassistans.se
Administratör
Annika Westdahl
Tel: 072-513 72 08
annika.westdahl@fmfassistans.se
Kundansvarig
Lina Johansson
Tel: 072-526 24 92
lina.johansson@fmfassistans.se
Kundansvarig
Simon Coskun
Tel: 070-779 87 65
simon.coskun@fmfassistans.se
Kundansvarig
Lotta Lehn
Tel: 076-175 30 21
lotta.lehn@fmfassistans.se
Utbildare
Linda Grann
Tel: 070-252 05 95
linda.grann@fmfassistans.se

SKÖVDE

Vasagatan 30
541 31 Skövde
0500-42 72 72
info@fmfassistans.se
Ekonomichef
Gabriel Güner
Tel: 070-956 23 97
gabriel.guner@fmfassistans.se
Ekonomiansvarig
Anna Gunnerek
Tel: 070-760 20 00
anna.gunnerek@fmfassistans.se
Maria
Löneadministratör
Maria Andersson
Tel: 072-560 02 25
maria.andersson@fmfassistans.se
Löneadministratör
Monica Schander
Tel: 072-560 40 13
monica.schander@fmfassistans.se
Löneadministratör
Erik Lundgren
Tel: 072-577 18 78
erik.lundgren@fmfassistans.se
Löneadministratör
Lena Henricson
Tel: 072-560 06 36
lena.henricson@fmfassistans.se
Kundansvarig/Löneadministratör
Catarina Infors
Tel: 072-560 40 82
catarina.infors@fmfassistans.se

STOCKHOLM

Industrigatan 4A
112 46 Stockholm
info@fmfassistans.se
Informatör Stockholm
Khaled Al Ziyadi
Tel: 070-212 52 90
khaled.alziyadi@fmfassistans.se
Kundansvarig Stockholm
Wenche Iskander
Tel: 076-320 55 37
wenche.iskander@fmfassistans.se
Administratör Stockholm
Silvia Ovat
Tel: 073-144 98 24
silvia.ovat@fmfassistans.se
ÖREBRO
FMF Assistans
Adolfsbergsvägen 4
702 27 Örebro
Växel: 019-609 04 20
info@fmfassistans.se
SKÖVDE
FMF Assistans
Vasagatan 30
541 31 Skövde
0500-42 72 72
info@fmfassistans.se
STOCKHOLM
FMF Assistans
Industrigatan 4A
112 46 Stockholm
Växel: 019-609 04 20
info@fmfassistans.se